Villalaed

Moodulitest (600×600/1200mm) villalagede eeliseks on mõistlik hind ja head akustilised omadused. See teeb omakorda villalaest levinuma ripplaetoote maailmas.

Villalagede puhul saab valida erinevatel meetoditel valmistatud plaate. Märgmenetlusel valmistatud mineraalkiudplaatidele on võimalik anda erinevaid pinnastruktuure ja täiendavat tulekindlust ning väga einevaid akustilisi omadusi. Kuivmenetlusel valmistatud laeplaadid kivivillast ja klaasvillast on oma massilt kergemad ja üldjuhul suure helineelduvusega.

Ruumiakustika parendamise eesmärgil on võimalik villaplaate kinnitada otse lakke, kas liimi- või kruvikinnitusega.

Villa seinapaneelid

Sarnaselt ripplaeplaatidele on ka villa seinapaneelidel suurepärased heliisolatsiooni omadused, mis teeb neist väärt valiku vähendamaks liigset müra ja parendamaks ruumi helikvaliteeti.

Paneelid vastavad kõrgetele hallitus- js tulekindluse nõuetele ning tulenevalt sellest on turvaline valik erinevatele ruumidele. Seinapaneele on saadaval suures valikus värvides, kujudes ja suurustes, tänu millele on paneelid mitmekülgsed ja sobituvad lihtsalt mistahes kujundusega. Seinapaneele saab kasutada nii avalikes- kui ka eluruumides.

Tootjad