Puitlaed

Puitlaed on hetkel oma populaarsuse tipul, seda tänu soojale ja looduslähedasele ilmele ning tänapäevasesse arhitektuuri sobivatele disainilahendustele. Üheks levinumaks materjaliks puitlagede valmistamisel on puitlaastplaat, mis töötab hästi helisummutajana ning reguleerib omajagu ka ruumi sisekliimat, niiskust imades ja vabastades. Samuti kasutame puitlagede valmistamisel puitprofiili ja puitspoonplaate.

Puidu viimistlemiseks pakume kõiki levinud tehnoloogilisi võimalusi — peitsimist, lakkimist, värvimist, vahatamist ja õlitamist ning töötlemist tulekaitsevahenditega.

Seinapaneelid

Tule tutvu meie puitribi seinapaneelidega – stiilne ja loomulik täiendus igale sisekujundusele. Kvaliteetsest puidust valmistatud paneelid annavad igale ruumile sooja ja maalähedase ilme.

Neid on lihtne paigaldada ja on suurepärane viis teie ruumi ilme muutmiseks.

Meie puitribi paneelidele saab lisada ka akustilised omadused, läbi mille saab igas ruumis vähendada müra/kaja ja parandada helikvaliteeti.

Spoonitud pinnaga seinapaneelid on dekoratiivsed ja akustilised seinakatted.

Seinapaneelid on kulutõhus ja mitmekülgne alternatiiv täispuitpaneelidele ning neid kasutatakse laialdaselt nii elamutes kui ka äriruumides nende vastupidavuse ja esteetilise välimuse tõttu.

Spoonitud pinnaga seinapaneelide üks peamisi eeliseid on see, et need annavad täispuidust välimuse ja tunde, kuid on soodsam valik.

Samuti on spoonitud pinnaga materjal keskkonnas stabiilsem kui täispuidust paneelid ning on vähem tõenäoline, et aja jooksul kõverduvad või pragunevad.

Spoonitud pinnaga seinapaneele on saadaval erinevate viimistluste ja perforatsioonidega, mis võimaldab saavutada soovitud disaini. MDF seinapaneelide eeliseks on ka see, et neid on lihtne paigaldada ja hooldada.

Tootjad