VOLLER – ripplagede ja seina viimistluspaneelide tervikalahenduste pakkuja

Volleri ajalugu ulatub aastasse 1992, saame end nimetada üheks kogenumaks ripplagede ja seina viimistluspaneelide pakkujaks nii Eestis kui Soomes. Teostame ripplagede ja kergvaheseinte paigaldust, ehituslikke puusepatöid ning siseruumide akustilisi lahendusi.

Ettevõtte peakontor, ladu ning tootmine asuvad Tallinna lähedal Rae vallas, müügiesindus Tartus. Tulge tutvuma meie näidistesaaliga ning küsige konsultatsiooni juba ehitise projekteerimise etapis. Nii saate teha endale või oma klientidele õigeid valikuid kasutatavate materjalide ja töötluse osas.

Puitribid ja seinte viimistluspaneelid on võimalik toota Volleri tootmiüksuses. Meie tootmine on varustatud kaasaegsete puidutöötlemise seadmetega ning puitdetaile valmistatakse nii enda poolt teostavatele projektidele kui allhanketööna. 

Paigaldustööd saab teostada meie paigaldusmeeskond, kes teostab nii ripplagede ja kergvaheseinte paigalduse kui vajalikud ehituslikud puusepatööd.

Meie eesmärgiks on pakkuda ripplagede ja siseseinte terviklahendusi valdkonna tipptootjatelt ning teostust oma ala professionaalidelt. 

Tutvu meie referentsidega siin.

Liitu meeskonnaga!

Otsime oma meeskonda ripplaepaigaldajaid

  VOLLER väärtuspakkumine kliendile

  • Pakume terviklikke lahendusi

    

   Pakume laia ja eriilmelist tootevalikut, kvaliteetset tootmist ja professionaalset paigaldusteenust.

  • Hindame kvaliteeti

    

   Targalt valitud tooted ning lahendused ja asjatundlikult teostatud töö tagavad selle, et tulemus on esteetiliselt ilus, praktiline ning ajas püsiv.

  • Oleme paindlikud

    

   Töötame alati selle nimel, et klient saaks kõik ripplagedega seonduva meilt. Seda sõltumata eelarvest või lahenduse eksklusiivsusest. 

  • Teeme koostööd

    

   Mõtleme arhitekti ja kliendiga kaasa – materjalid ja tehnoloogiad pakuvad palju võimalusi, tuginedes Volleri pikaajalisele kompetentsile ja tootmisvõimalustele, pakume nii värskeid ideid kui kogemusel põhinevaid toimivaid lahendusi.

  VOLLER ettevõtte ja tööandjana

  • Ettevõtte areng

   Meil on pikk tegevusajalugu ja oleme pidevas arengus nii sisemiselt kui klientide suunal.

  • Energiasäästlik tegutsemine

   Nii ettevõtte ladu kui tootmishoone on varustatud päikesepaneelidega, enamus kasutatavast energiast tuleb ettevõtte enda päikesepargist.

  • Keskkonnahoid

   Sorteerime prügi, kõikide ruumide valgustus, küte ja jahutus on optimeeritud, tootmises tekkivad jäätmed leiavad kasutuse uute toodete loomisel.

  • Head töötingimused

   Pakume oma töötajatele kaasaegsed töötingimusi ja -vahendeid, konkurentsivõimelist palka, arenguvõimalusi koolituste näol ja toetame Stebby teenuste kaudu spordiga tegelemist.