Puit on hubasust ning head akustikat lisav ajatu materjal!

Puitlaed on hetkel oma populaarsuse tipul, seda tänu soojale ja looduslähedasele ilmele ning tänapäevasesse arhitektuuri sobivatele disainilahendustele.

Üheks levinumaks materjaliks puitlagede valmistamisel on puitlaastplaat, mis töötab hästi helisummutajana ning reguleerib omajagu ka ruumi sisekliimat, niiskust imades ja vabastades. Samuti kasutame puitlagede valmistamisel puitprofiili (puitribi) ja puitspoonplaate. Puidu viimistlemiseks pakume kõiki levinud tehnoloogilisi võimalusi — peitsimist, lakkimist, värvimist, vahatamist ja õlitamist ning töötlemist tulekaitsevahenditega.

Tutvu puitmaterjalidega ja kõigi meie müüdavate toodete ja tarvikutega SIIN!

Puidust ribipaneelid lakke ja seintele

Voller disainib ja toodab täispuidust ja puidupõhistest materjalidest sisustus- ja akustikalahendusi. Meie peamiseks tootegrupiks on ribipaneelid nii lagede kui ka seinte katmiseks. Ettevõtte fookus on erilahenduste pakkumisel.

5 põhjust miks kasutada puitu sisekujunduses

 • Keskkonnasõbralik valik

   

  Metsasid mõistlikult majandades on puit taastuv ressurss. Samuti on puit kergesti taaskasutatav ja biolagunev.

 • Lai kasutusvõimalus

   

  Õige töötluse korral on võimalik puitu kasutada pea kõikjal.

 • Akustilised omadused

   

  Puitu on sajandeid peetud ainulaadsete akustilisete omadustega materjaliks. Seetõttu kasutatakse puitu sageli kontserdisaalide siseviimistluses ja ka muusikariistade valmistamisel.

 • Eriline disain

   

  Igal puul on oma ainulaadne välimus ja omadused. Puit sisekujunduses toob soojust ja elegantsi ning ei lähe kunagi moest välja. Kujundusi ja viimistlusi on sadu tagamaks kõigile projektidele sobivaimad lahendused.

 • Pikk kasutusiga

   

  Puit on tugev ja vastupidav ning seega kauakestev valik!