Volleri poolt kaetavad tootmisprotsessid

Volleri tootmisüksus on sisustatud kaasaegse tehnoloogiaga. Suurematest seadmetest saab välja tuua tehnika puitmaterjali eeltöötluseks, CNC töötlemiskeskuse, servapealistusliini, värvipihustusliini, viimistluskambri ning harilihvpingi.

 • Puitmaterjalide eeltöötlus

   

  Lahkamine – formaatsaag ja mitmekettaline lahkamissaag võimaldavad eeltöödelda erinevas mõõdus toormaterjali.

  Hööveldamine – 6-pealine nelikanthöövel võimaldab hööveldada kvaliteetse pinnaga nii nelinurkseid kui ka eriprofiile.

  Järkamine – arvjuhtimisega ristlõikus-saagimisliin võimaldab kiirelt, täpselt ja materjali kulu optimeerides lõigata detailid õigesse pikkusesse.

 • CNC töötlus

   

  Omame nesting tüüpi CNC töötlemiskeskust, millega saame lahti saagida ja töödelda väga erinevaid detaile ja plaatmaterjali.

 • Servapealistus

   

  Servapealistusliiniga saame paigaldada erinevaid kantmaterjale (PVC, ABS, spoon) ja kreppe (puit, formica, vineer jt). Saame kantida EVA-liimiga materjale paksuse vahemikus 10 – 60mm.

 • Viimistlus

   

  Pihustusautomaat – 4 püstoliga värviroboti ja kuivatuskambri kombinatsioonis saame kiirelt ja kvaliteetselt viimistleda suuremas koguses tooteid. Viimistluses kasutame ainult tänapäevaseid ja keskkonnasõbralike veepõhiseid tooteid.

  Viimistluskamber – eraldi nõutele vastavas viimistluskambris saame käsitsi viimistleda erikujulisi detaile ja väiksemaid koguseid.

  Harilihvpink – harilihvpink võimaldab teha detailidele peenlihvimist ja vahelihvi erinevate viimistluskihtide vahel. Lisaks saame teostada massiivpuidu harjatud pinnatöötlust, struktureerimist ja vanutamist.