Pakutavad teenused

Voller omab üle 30 aasta kogemust lagede ja sisepindade katmise valdkonnas paigaldades nii erinevaid ripplagesid kui teostades erinevaid siseseinte töid. Oskame aidata leida lahendusi ka kõige keerulisematele soovidele – tunneme hästi nii materjale kui tootmise- ja ehitustehnilisi aspekte.

 • Planeerimine ja kujundus

   

  Voller omab üle 30 aasta kogemust lagede ja sisepindade katmise valdkonnas paigaldades nii erinevaid ripplagesid kui teostades erinevaid siseseinte töid. Oskame aidata leida lahendusi ka kõige keerulisematele soovidele – tunneme hästi nii materjale kui tootmise- ja ehitustehnilisi aspekte. Projekteerimisel kasutame 3D mudelprojekteerimise tarkvara, mis aitab tagada lõpptoodete täpsuse ja kvaliteedi.

 • Erilahenduste teostamine

   

  Volleri asjatundlik meeskond aitab kujundada, valida sobivad materjalid ning toota puidust ja puidupõhistest materjalidest sisustuselemente vastavalt tellijate, arhitektide või sisekujundajate soovidele.

 • Tootmine allhankena

   

  Voller omab kaasaegse tehnoloogiaga hästi varustatud ning professionaalse meeskonnaga puidutootmise tehast. Erinevatel tööüksustel on varu, mis võimaldab teha töid allhankena – saame pakkuda nii erinevaid teenuseid, detailide tootmist kui ka terviklahendusi. Teostame puidu eeltöötlust (puidu lahkamine, järkamine ja hööveldamine), CNC töid, servapealistust ja erinevaid viimistlusöid.